JetSosyal - Sosyal Medya Bayilik Paneli

Hesabınız yok mu? Kayıt Ol

1000 adet Instagram Türk Takipçi sadece 0.70₺

Bugüne kadar toplamda 582985 sipariş tamamladık!

Nedir bu sosyal medya bayilik paneli?

Sosyal Medya Bayilik Paneli, sayesinde beklemeden, onay gerekmeksizin 7/24 sipariş oluşturabilirsiniz. JetSosyal, müşterilerine günün her saati sipariş verebilmeyi ve kesinti yaşamadan bakiye yükleyebilmeyi olanak sağlıyor. JetSosyal SMM Panel, bildiğiniz diğer takipçi satışı gerçekleştiren manuel gönderimlerden epey bir farklıdır. Bu bayilik panelinde siparişlerinizi zamanlayabilir, kendi otomatik siparişlerinizi oluşturabilir ve siparişlerinizin takibi gerçekleştirebilirsiniz. Sosyal medya bayilik paneli denilince aklan gelen isimlerden olan JetSosyal, 5000'in üzerinde müşterisine 100'ün üzerinde geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Oluşturacağınız takipçi, beğeni, izlenme veyahut buna benzer her türlü işlemlerinizi hiç bir onay gerekmeksizin günün her saati rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Siparişinizin tamamlanmama, kısmi tamamlanma gibi durumlarda paranız anında iade!

Dilerseniz bireysel, dilerseniz kurumsal olarak ücretsiz olarak kayıt olabileceğiniz sosyal medya bayilik paneli olan JetSosyal'i tercih etmeniz için bir sürü neden var. Profesyonel ve çözüme odaklı ekibimiz sayesinde herhangi bir sorun yaşadığınızda günün her saati destek talebi oluşturabilirsiniz. Kendi smm panelinizi, JetSosyal'e bağlayarak API üzerinden bağlantı gerçekleştirebilir, kendi sisteminiz üzerinden satış yapabilirsiniz. 7'den 70'e herkesin güvenle ve rahatlıkla kullanabileceğini JetSosyal'e kayıt olmanız yalnızca 5 saniyenizi alıcaktır. Dilediğiniz zaman hesabınızı silebilir veyahut dondurabilirsiniz. Üstüne üstlük, bu işlemleri yaparken sosyal medya hesaplarınızın şifrelerine veyahut bu tarz önemli bilgilerin hiç birine kesinlikle ihtiyaç duymamaktayız. Sadece kullanıcı adınızı, gönderi linkinizi yapıştırarak tüm işlemlerinizi uzaktan güvenle halledebilirsiniz.

SMM Panel'den daha fazlası!

JetSosyal Mutlu Müşteriler


Mutlu Müşteriler

Paylaştığınız bir fotoğrafa az etkileşimin gelmesi ne kadar üzücü bir olay değil mi? İsterseniz bir şahıs, müzisyen, kafe sahibi, organizasyon şirketi veyahut esnaf olun. Fiziki dükkanlarında bir o kadar dijital dükkanlara ihtiyacı ve etkisi vardır. Sosyal Medya'da farkedilmek, marka bilinci oluşturabilmek ve en önemlisi yer edinmek herkesin başarabileceği bir strateji değildir. Sabah'ın erken saatlerinde kafenizde özenle hazırladığınız bir filtre kahveyi Instagram'da paylaştığınız gelen 2 adet beğeni birisi çalışanınız, birisi en yakın arkadaşınız. İstemez miydiniz, fotoğrafı paylaştığınız anda kafenizin bulunduğu ilçedeki tüm insanların paylaştığınız gönderide etkileşimde bulunmasını? Tabii ki istersiniz. "Bildirimler" sayfasını yeniledikçe saniyesinde 2-3 takipçinin gelmesini ve yorumların birer birer yapılmasını. İşte bu birden yapılacak bir iş değildir. Bu konuda uzmanlara ve dijital ajanslara öncelik, şans tanımanız gerekmektedir. JetSosyal, size bu alanda her türlü gücü ve desteği vermeye tam olarak hazır! 3 yıldan uzun süredir bu piyasada yer edinen JetSosyal, 5.000'in üstünde müşteri kitlesinin 582985 adet siparişini başarıyla tamamlamıştır.

Ekonomik Fiyatlar

JetSosyal SMM Panel sizlere servislerini en ekonomik fiyattan en profesyonel fiyata kadar listeler. Sizler, bütçenize en uygun olanını belirleyip siparişinizi oluşturabilirsiniz. JetSosyal'in geniş uygun fiyat listesi sayesinde kendi müşterilerinizi oluşturabilir, bu işten gelir elde edebilirsiniz. Gelir elde etmek, artık hiç zor değil!

Fiyat Listesi
Ekonomik Fiyatlar
JetSosyal Mutlu Müşteriler

Muhteşem Arayüz

JetSosyal yazılımcıları sevgi ile kodladığı bu güzel arayüzü her geçen gün geliştiriyor ve sizlere en güzel özellikleri, kurumsal görünümü sunuyor. Her gün gelişmekte olan web sitemiz ile siparişlerinizi çok hızlı bir şekilde verebilir, mobil cihazınızdan anlık olarak takibini sağlayabilirsiniz.

JetSosyal'e Üye Ol

JetSosyal İle Kurumsal Çözümler

JetSosyal Panel üzerinde kendi işinizi oluşturabilir ve gelir elde edebilirsiniz. Kurumsal arayüzümüz, kolay işlem kabiliyetimiz ve API desteğimiz ile eşi benzeri olmayan, Türkiye'nin en büyük "Sosyal Medya Pazarlama" sitesi olmaktan gurur duyuyoruz.

JetSosyal Kurumsal Çözümler

Kurumsal SMM Panel

JetSosyal SMM Paneli üzerinde yaptığınız işlemleri tek tek ayrıntılı bir şekilde görüntüleyebilir, satış yaptığınız müşterilerinize daha detaylı raporlar sunabilirsiniz.

JetSosyal Kurumsal Çözümler

Hızlı Sipariş Oluştur

JetSosyal paneli üzerinde işlemlerinizi kolayca gerçekleştirerek siparişlerinizin anlık olarak başlamasını sağlayabilir bu durumda zaman kazanarak hızlıca işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

JetSosyal Kurumsal Çözümler

Gelişmiş API Desteği

JetSosyal API desteği sayesinde web siteniz üzerinden kendi müşterilerinize, komisyonunuzu koyarak satış yapabilirsiniz, bu durumda kendi işinizi oluşturarak gelir elde edebilirsiniz.

Gelişmiş API Sayesinde Satış Yaparak Para Kazanın!

JetSosyal API

JetSosyal API

JetSosyal Panel üzerinde yaptığınız tüm işlemler sizin kontrolünüzde gerçekleşir. Bakiye yüklediğiniz kadar harcarsınız. Bayilik panelimizin mantığı tamamen tüm sosyal medya üzerinde işlem yapmanızı sağlar. Tek bir sosyal medya üzerinde sabit kalmazsınız. Bunların yanında birden çok hesaba şifrenizi girmeden işlem yapabilirsiniz.

JetSosyal API
Türkçe English US

Hesabınız yok mu?