JetSosyal


Henüz JetSosyal hesabınız yok mu? Kayıt Ol!

Tüm sosyal medya hizmetleri bir arada!

Kayıtlar daimi ücretsizdir.

İnanılmaz Fiyatlar

JetSosyal müşterilerine kaliteli hizmet sunabilmek için oluşturulmuştur. Uygun fiyat politikası ve her cebe uygun servis seçenekleri ile bütçenize göre harcama yapabilirsiniz. JetSosyal üzerinde yer alan servislerimizi kendi müşterilerinize pazarlayabilir ve gelir elde edebilirsiniz.

Fiyatlara Göz At
İnanılmaz Fiyatlar

JetSosyal ile Kurumsal Çözümler

JetSosyal Panel üzerinde kendi işinizi oluşturabilir ve gelir elde edebilirsiniz. Kurumsal arayüzümüz, kolay işlem kabiliyetimiz ve API desteğimiz ile eşi benzeri olmayan, Türkiye'nin en büyük "Sosyal Medya Pazarlama" sitesi olmaktan gurur duyuyoruz.

JetSosyal Kurumsal Çözümler

Kurumsal Arayüz

JetSosyal SMM Paneli üzerinde yaptığınız işlemleri tek tek ayrıntılı bir şekilde görüntüleyebilir, satış yaptığınız müşterilerinize daha detaylı raporlar sunabilirsiniz.

JetSosyal Kurumsal Çözümler

Hızlı İşlem

JetSosyal paneli üzerinde işlemlerinizi kolayca gerçekleştirerek siparişlerinizin anlık olarak başlamasını sağlayabilir bu durumda zaman kazanarak hızlıca işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

JetSosyal Kurumsal Çözümler

Tam API Desteği

JetSosyal API desteği sayesinde web siteniz üzerinden kendi müşterilerinize, komisyonunuzu koyarak satış yapabilirsiniz, bu durumda kendi işinizi oluşturarak gelir elde edebilirsiniz.JetSosyal QR Verified
Fiyat Listesi Sıkça Sorulan Sorular

Copyright © 2021 JetSosyal.

Henüz JetSosyal hesabınız yok mu?