Kayıt Ol
Blog

Takipçi ve Beğeni Fiyatları

JetSosyal Logo

JetSosyal

Sosyal Medya Bayilik Paneli

Instagram Hikaye İzlenme Satın Al
En ucuz fiyat garantisiyle anında tamamlanan servislerimize göz atın.
Kayıt Ol

Çoğu zaman internette herhangi bir sosyal medya platformu için takipçi ve beğeni satın almak için arayış yapmış olabiliriz. Bir sosyal medya platformuna tutunabilmek, daha fazla insana ulaşabilmek ve prestijli bir görünüm elde edebilmek için takipçi, beğeni satın alabiliyoruz. Takipçi ve beğeni fiyatları ne kadar peki? Alacağınız hizmete, platforma ve miktara göre bu fiyat değişmektedir. Bunun için sizlere ufak bir örnek tablo paylaşıyoruz.Instagram Takipçi Fiyatları

  • 1.000 adet Instagram Türk Takipçi fiyatı 10 TL
  • 1.000 adet Instagram Yabancı Takipçi fiyatı 5 TL
  • 1.000 adet Instagram Bot Takipçi fiyatı 3 TL

Instagram Beğeni Fiyatları

  • 1.000 adet Instagram Türk Beğeni fiyatı 7 TL
  • 1.000 adet Instagram Yabancı Beğeni fiyatı 3 TL
  • 1.000 adet Instagram Bot Beğeni fiyatı 1 TL


Instagram'da takipçi satın almak istediğinizde korkmanıza yahut endişelenmenize gerek yok. JetSosyal, sosyal medya bayilik paneli olarak sizlerden şifre istemiyoruz. Bir uygulama indirmenize veya bu uygulamaya izin vermenize gerektiricek yaptırımlar bulunmuyor. Koşulsuz ve şartsız olarak JetSosyal'e ücretsiz kayıt olabiliyorsunuz. Minimum 5 TL yükleyerek, yalnızca kullanıcı adınızı belirterek dilediğiniz kadar takipçi, beğeni ve izlenme siparişleri oluşturabiliyorsunuz. 


Sizlerde eğer takipçi fiyatları ne kadar veya beğeni fiyatları ne kadar diye merak ediyorsanız internette ufak bir araştırma sonucu piyasadaki fiyat dalgalanmalarını görüntüleyebilirsiniz. JetSosyal olarak müşterilerimize kesintisiz ve kaliteli hizmet vermeyi hedefledik. Bu doğrultuda 3D Secure ile güvenli ödeme eşliğinde kredi kartı, havale, mobil ödeme gibi çeşitli platformlar aracılığıyla 7/24 otomatik ödemeler gerçekleştirebilirsiniz. Günün herhangi bir saatinde oluşturduğunuz siparişleriniz otomatik olarak işleme alınır ve gönderilir. Ödeme yaptıktan sonra, sipariş oluşturduktan sonra herhangi bir bildirim yapmanıza gerek yoktur. 

Instagram Fenomen Paketi Satın Al
En ucuz fiyat garantisiyle anında tamamlanan servislerimize göz atın.
Kayıt Ol

JetSosyal çok ucuz ve yüksek kaliteli takipçiler, aboneler, beğeniler ve izlenmeler gibi sizi hedefinize ulaştıracak yüzlerce servis sağlamaktadır.