JetSosyal


Do not have an account? Sign up!

All social media services in one place!

Registration is free.

Amazing Prices

JetSosyal müşterilerine kaliteli hizmet sunabilmek için oluşturulmuştur. Uygun fiyat politikası ve her cebe uygun servis seçenekleri ile bütçenize göre harcama yapabilirsiniz. JetSosyal üzerinde yer alan servislerimizi kendi müşterilerinize pazarlayabilir ve gelir elde edebilirsiniz.

View Prices
Amazing Prices

Corporate Solutions with JetSosyal

You can create your own business and earn income on the JetSosyal Panel. Our corporate interface, easy operation and our ability to partner with our unique API support, Turkey's largest "Social Media Marketing" we are proud to be the site.

JetSosyal Kurumsal Çözümler

Corporate Interface

JetSosyal SMM Paneli üzerinde yaptığınız işlemleri tek tek ayrıntılı bir şekilde görüntüleyebilir, satış yaptığınız müşterilerinize daha detaylı raporlar sunabilirsiniz.

JetSosyal Kurumsal Çözümler

Fast Process

JetSosyal paneli üzerinde işlemlerinizi kolayca gerçekleştirerek siparişlerinizin anlık olarak başlamasını sağlayabilir bu durumda zaman kazanarak hızlıca işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

JetSosyal Kurumsal Çözümler

Full API Support

JetSosyal API desteği sayesinde web siteniz üzerinden kendi müşterilerinize, komisyonunuzu koyarak satış yapabilirsiniz, bu durumda kendi işinizi oluşturarak gelir elde edebilirsiniz.

Türkçe Turkish English English

Copyright © 2020 JetSosyal.

Do not have an account?