Bilmeniz Gerekenler

JetSosyal Nedir?

JetSosyal'in ilk uygulamasına hoş geldin! Bilmeni isteriz ki JetSosyal uygulamaları doğru kullanıldığı taktirde sosyal medya hesabın için gerekli olan cevherdir. JetSosyal, sosyal medya uygulamaları geliştirerek şu anki jenerasyonda sana sosyal medya kullanımında sana yardım eder.

JetSosyal'un Amacı Nedir?

JetSosyal sosyal medya platformlarında, doğru kullanıldığı taktirde belirlediğin bir kitleye ulaşman için tüm desteği sağlar. Bu, aslında JetSosyal'in yaratılış amacıdır.

Sosyal Medya Boost (Sanalizasyon) Nedir?

“Sosyal Medya Boost “ demek oluyor ki JetSosyal'in dilimize uyarladığı terimiyle “Sanalizasyon”. Sanalizasyon; sosyal medya hesaplarının belirli bir kitleye sahip olduğunu varsayım olarak göstermek anlamına gelir. Varsayım (Sanalizasyon) olarak gösterilen profillerin görsel algı konusunu göze alarak, sosyal medya hesaplarının ulaşmak istedikleri hedeflere daha kolay ulaşabilmesi uygulamalarımızca her gün kanıtlanmaktadır.

Hesabım Risk Altında Mi?

JetSosyal panel üzerinde verilen siparişlerin sosyal medya hesaplarına olan etkisini an ve an kayıt ediyor ve gözlemliyoruz. Bilmenizi isteriz ki JetSosyal panel uygulamaya girdiği tarihten itibaren, kullanıcılarımız tarafından kötüye kullanım olmadığı sürece hesaplarda herhangi bir risk gözlemlemedik. Fakat oluşacak herhangi bir problemden dolayı JetSosyal uygulamalarının hiçbir sorumluluğu almadığını bilmenizi isteriz. (bkz. Kullanım koşulları)

Hesabıma Etkisi Nedir?

JetSosyal panel üzerinden vereceğiniz siparişlerde kontrollü ve düzenli bir şekilde ilerleme izlerseniz etkisini göreceğinizden emin olabilirsiniz. Birkaç örnek ile açıklamamız gerekirse; Instagram üzerinden paylaştığınız gönderiler “Keşfet” bölümüne çıkar. Bu, sizin gönderinizin daha fazla Instagram kullanıcısına ulaşmasınız sağlar. Bir diğer örnek, Youtube üzerinden paylaştığınız videolarda “Önerilenler” bölümünde sürekli gözükme olasılığınız artar. Bu, sizin video paylaşımınızın daha fazla Youtube kullanıcı tarafından görülmesine yardımcı olur.