Kayıt Ol
hero

Bizde her şey otomatik

Otomatik İşlemlerle Tanışın

JetSosyal otomatik işlemlerle tanışın. Otomatik işlemler müşterilerimizin sadece içerik üretmeye odaklanması için geliştirilmiş işlemlerdir. Siz sadece içerik üretmeye odaklanın. Gerisi panelimizde tamamen otomatik. JetSosyal'de iki farklı otomatik işlem mevcut. Birincisi "Otomatik Gönderimler" ikincisi "Süreli Siparişler" her iki işlemde otomatik bir şekilde gönderim sağlamanıza yarar.

Otomatik Gönderimler

Otomatik gönderimler ayarlandıktan sonra gönderilerinizi paylaştıkça işlemleriniz otomatik olarak panel üzerinde bakiyenizin olduğu durumlarda gerçekleşir. Her gönderi paylaştığınızda postunuzu boostlamak için panelimize girmenize gerek yok. Otomatik işlemleri ayarladıktan sonra paylaştığınız her gönderiye belirlediğiniz miktarda yada rastgele olarak işlemleriniz gönderilir. Zamanlama özelliğini kullanarak gönderiyi paylaştıktan belirlediğiniz bir süre sonra otomatik işlemlerin çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede gönderileriniz daha organik bir şekilde etkileşim alır.

Süreli Siparişler

Süreli siparişler ayarlandıktan sonra gönderilerinize belirli aralıklarla istediğiniz miktarları gönderebilirsiniz. Örneğin 50 adet beğeniyi her 10 dakikada bir gönderebilir 1000 beğeniye ulaştığında işleminizi otomatik olarak durdurabilirsiniz. Süreli siparişler işlemlerinizin daha organik gözükmesine ve daha organik etkileşim almasına yardımcı olur. Bu sayede gönderilerinize anlık işlem yapmak yerine belirli zaman aralıklarına bölebilirsiniz.

Bize Hemen Katılın
JetSosyal'e bir mail gönder »